kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
24.07.2024, Vladimír

Vianočný koncert 2008

Zostrih z Vianočného koncertu si môžete pozrieť online v tomto článku. Plné DVD je pripravené a začne sa čoskoro predávať na tejto internetovej stránke v časti "Obchod".

 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 69

Za novými poznatkami ...

 
Žiaci SOŠ Komenského 12 Trebišov za novými poznatkami ...
 
Bolo že to na škole vzruchu–ideme na exkurziu do Bratislavy. A prečo do Bratislavy? Pretože v dňoch 25. – 27. novembra 2008 sa tu konal 17. ročník celoslovenskej školskej prezentačnej výstavy výrobkov a služieb žiakov stredných škôl. Pre našu školu však bolo zaujímavé to, že 27.11.2008 v rámci tejto výstavy prebehla celoštátna súťaž EUROSKILIS pre študijný odbor: „KOZMETIČKA a VIZÁŽISTKA“. Tento odbor máme na škole aj my. Druháčky a vybraté prváčky zo spomenutého odboru si išli oči vyočiť, len aby videli a zároveň nasávali čím viac zo súťažnej atmosféry. Na pódiu, kde súťaž prebiehala sa predvádzali kompletne upravené karnevalové tanečnice, kráľovné zimy či motýľov, ale aj postava z iného súdka – gejša. Bolo sa naozaj na čo pozerať.
 
 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 119

Celoslovenský týždeň aktivít

Od 26. – 30. 11. 2007 sa konal „Celoslovenský týždeň aktivít“ na záchranu minerálnych vôd vo vratných obaloch organizovaný Občianskym združením „Priatelia Zeme“ nakoľko sa tieto obaly vytratili z pultov predajní.

 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 985

Svetový deň boja proti AIDS

1. december je Svetovým dňom boja proti AIDS.

AIDS je syndróm získanej imunitnej nedostatočnosti. Je to infekčná choroba ľudí vírusového pôvodu. Ľudia na celom svete si v tento deň pripomínajú nebezpečenstvo prenosu HIV. Aj študenti našej školy sa aktívne zapojili do tejto celosvetovej kampane. Peer aktivisti informovali študentov školy prostredníctvom školského rozhlasu a rozdávaním letákov o chorobe AIDS, jej pôvodcoch, prenose a ochrane.

 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 986

Konzultácie k SOČ - seminár

Dňa 30.10.2007 sa na našej škole uskutočnil seminár pre študentov stredných škôl okresov Michalovce, Sobrance a Trebišov s názvom "Konzultácie k SOČ".

 Tlač
 Poslať mailom
RNDr. J. Kordischová
Čítané: 116

XV. ročník medzinárodného turnaja pedagógov vo volejbale

Spod volejbalovej siete...

Rok sa vystriedal s rôčkom a na Združenej strednej škole Trebišov sa horúčkovite pripravovali už na XV. Ročník Medzinárodného turnaja pedagógov vo volejbale.

Prečo medzinárodný? Lebo sa tu stretávajú už niekoľko rokov volejbalisti zo škôl aj z Poľska – Jaśla, a z Maďarska – Nyiregyháza.

 
 Tlač
 Poslať mailom
Taššová Alžbeta
Čítané: 13

Veľtrh študentských spoločností programu Aplikovaná ekonómia

Študentská spoločnosť ŠKOLÁČIK pôsobí pri ZSŠ v rámci programu Aplikovaná ekonómia, ktorý organizuje Junior Achievement Slovensko – Mládež pre budúcnosť. Tento program otvára mladým ľuďom dvere do zaujímavého sveta ekonomiky a podnikania.

 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 903

Európsky týždeň boja proti rasizmu

   Prejavy skrytého rasizmu, či rasového násilia sa na Slovensku stále ešte často vyskytujú. Aj v tomto roku sa od 19.marca do 25. marca 2007 konal Európsky týždeň akcií boja proti rasizmu. Všetci tolerantní ľudia Európy si pripomínajú hrôzy, ktoré boli aešte stále sú páchané na nevinných obetiach.

 Tlač
 Poslať mailom
Čítané: 124
(C) 2024 Stredná odborná škola Trebišov & MP