kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
17.04.2024, Rudolf

TÝŽDEŇ MODRÉHO GOMBÍKA na našej škole

Každý rok v máji organizuje UNICEF Slovensko verejnú zbierku
Týždeň modrého gombíka.

 

unicef - pitna voda

 

Naša škola, ktorá je motivovaná uplatňovať ducha Dohovoru o právach dieťaťa a vytvárať v škole atmosféru, ktorá bude ústretová a otvorená voči deťom sa opäť zapojila do tejto dobrovoľnej akcie. V týždni od 14. do 20. mája sa v uliciach mesta Trebišov vystriedali viacerí študenti z II.BK a II.A triedy. V tomto roku pôjdu vyzbierané finančné prostriedky na vodné a sanitačné programy pre deti v Zimbabwe. Tým, ktorí prispeli alebo si len vypočuli náš dobrý úmysel a zmysel celej zbierky, ĎAKUJEME. Veríme, že každý ich dar sa stane schodíkom k lepšiemu životu pre africké deti.

 


Naši dobrovoľníci: Richard Budjač (koordinátor zbierky), Dávid Battyányi, Dominika Birešová, Nikola Dančová, Dávid Ferko, Veronika Golierová, Monika Harangová, Veronika Chromá, Michaela Nagyová, Natália Pristašová, Andrej Vida, Jaroslav Rezník, Karina Brehuvová, Dominika Oláhová , Sofia Spišáková, Kristína Bajusová, Kamila Balážová, Miroslava Behunová, Diana Čižmárová, Nikoleta Furdová, Ivana Hrešková, Xénia Karnišová, Veronika Maslošová, Viktória Sluková, Veronika Kopečeková, Veronika Fekeová, Maroš Červeňák, Michal Tiňo, Dominik Moškurjak, Simona Perháčová, Lucia Karičková, Viktória Husárová, Dominika Kolesárová, Barbora Rehová.


Text: Richard Budjač – koordinátor zbierky
Video: Mgr. Miloš Mantič
Foto: Mgr. Zuzana Perdíková

Čítané: 783
(C) 2024 Stredná odborná škola Trebišov & MP