kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
19.01.2022, Drahomíra

Športové dni 2012 / Kniežová

Dňa 28.9.2012 sa žiaci našej školy zúčastnili Okresného kola v cezpoľnom behu v Trebišove. Za družstvo dievčat pretekali Laura Lešková a Diana Lešková z II.P. triedy, ktoré museli zvládnuť trať dlhú 2,5 km. Chlapci Marek Ferenčík IV.G, Štefan Kavčák II.GS a Tomáš Čičvák IV.B zdolávali trať 3,5 km, pričom obsadili v družstve chlapcov 1. miesto a Marek Ferenčík zvíťazil.

Družstvo chlapcov v zložení Marek Ferenčík IV. G, Štefan Kavčák II.GS a Martin Krolák II.BK sa dňa 3.10.2012 zúčastnili Krajského kola v cezpoľnom behu na 3,6 km v Košiciach. Martin Krolák obsadil 16. miesto, Štefan Kavčák 8. miesto a Marek Ferenčík 1. miesto, celkovo chlapci obsadili 2. miesto a Marek Ferenčík postúpil na Majstrovstva SR.


Marek Ferenčík IV.G sa 16.10.2012 zúčastnil Majstrovstiev Slovenskej republiky v cezpoľnom behu na 5,5 km v Liptovskom Mikuláši, kde reprezentoval našu školu a košický kraj.


18.10.2012 sa konalo 1. základné kolo DŠS vo florbale dievčat, kde dievčatá: Nikola Glodová III.P, Patrícia Kicová III.P, Tatiana Kováčová II.P, Mária Šimčáková IV.G, Lívia Popíková IV.G, Ivana Raková IV.P, Michaela Raková IV.P, Michaela Bejdová IV.P, Kristína Džubarová IV.P, Monika Vámošová IV.S, Lucia Fialová IV.S a Dominika Frajkorová III.G vybojovali 2.miesto. Vo vzájomných zápasoch uhrali nasledovné výsledky: SOŠ TV – GPH MI – 1:4, SOŠ TV – SOŠ technická MI – 1:1, SOŠ TV – SOŠ obchodu a slušieb 6:0. Najúspešnejšími hráčkami boli Kicová a Frajkorová.


Dňa 27. 9.2012 sa uskutočnil Športovo – branný deň seniorov v DD a DSS Lumen Trebišov, na ktorom sa zúčastnili aj žiaci IV.S triedy – odbor sociálno-výchovný pracovník ( Alan Dančo, Lucia Fialová. Katarína Hajnusová, Anna Belázová, Tatiana Kočišová, Zuzana Jakubová, Mária Semanová, Simona Sabolová, Michaela Vincová a Martina Hančikovská ) Športovo – branného dňa sa aktívne zúčastnili 3 družstvá . Každé družstvo tvorili štyria seniori a dve študentky. Ostatní klienti povzbudzovali a vytvárali dobrú atmosféru. Naši žiaci sa aktívne zapájali do súťaží, pomáhali a venovali sa klientom DD a DSS. Každé družstvo bolo odmenené za svoje výkony. Za pozvanie, spoluprácu a dobrú náladu ďakujeme Ing. Papákovej a ostatným zamestnancom DD a DSS, ktorí sa aktívne zúčastnili na tejto akcii a ktorí počas školského roka pomáhajú a sú nápomocní našim žiakom, ktorí v tomto zariadení vykonávajú odbornú prax a získavajú cenné vedomosti a skúsenosti.


23.10.2012 sa na našej škole odohralo 1. základné kolo DŠS v basketbale dievčat, kde naše dievčatá v zložení Monika Vámošová IV.S, Mária Semanová IV.S, Iveta Semanová I.S, Dominika Frajkorová III.G, Katarína Dulovičová III.G, Lenka Bosáková I.G, Viktória Makeľová I.G, Radka Piňková I.P, Anna  Mária Topoľovská I.S a Patrícia Kicová III.G obsadili 4. miesto. Vo vzájomných zápasoch podľahli družstvu dievčat z Obchodnej akadémie Trebišov, Gymnáziu Trebišov a Gymnáziu Veľké Kapušany.


Mgr. Kniežová

Čítané: 678
 Tlač
 Poslať mailom
(C) 2022 Stredná odborná škola Trebišov & MP