kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
17.04.2024, Rudolf

Kurz na ochranu života a zdravia

V dňoch 4.-8.10.2010 sa pre žiakov 3.S a 3.V triedy v počte 38 ( z toho 8 chlapcov) uskutočnil kurz na ochranu života a zdravia v Dolnom Smokovci v Penzióne Pod lesom.

Inštruktormi boli: Mgr. Michal Krajňak, Ing. Helena Vargová, Mgr. Zuzana Perdíková a zároveň aj zdravotníčkou bola PhDr. Bc. Martina Ďurišinová. Doprava bola zabezpečená pobytovým autobusom

Žiaci si teoretické vedomosti a praktické zručnosti k ochrane svojho života a života iných osvojovali a zdokonaľovali prostredníctvom zdravotníckej prípravy, topografie, turistiky technických činností, riešením mimoriadnych udalostí a aj z iných predmetov. V záverečnom preteku zvíťazila dvojica: Peter Varjassy, Juraj Štibel.

Pri pobyte a pohybe v prírode absolvovali trasy: Starý Smokovec – Vodopády Studeného potoka, Štrbské Pleso – Popradské pleso, Štrbské Pleso - Predné Solisko s využitím lanovky Solisko a pozemnej lanovej dráhy Hrebienok.

V mimovyučovacom programe navštívili Aquacity Poprad, zápas hokejovej extraligy a taktiež nechýbali ani spoločenské hry a diskotéka.

 

Trebišov 8.10.2010

Mgr. Michal Krajňak

vedúci kurzu

 

Čítané: 518
 Tlač
 Poslať mailom
Mgr. Michal Krajňak
(C) 2024 Stredná odborná škola Trebišov & MP