kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
17.04.2024, Rudolf

Festival vedy a techniky

mydloPiatok, 25. októbra 2013, sa na Súkromnom Gymnáziu, Dneperská 1 v Košiciach uskutočnilo krajské kolo súťaže Festivalu vedy a techniky, ktorého cieľom bola prezentácia vlastných technických prác žiakov stredných škôl a vzbudenie ich záujmu o vedu a techniku. Na tejto súťaží sa zúčastnili aj žiaci našej školy, študenti IV.B triedy: Dávid Ferko, Veronika Golierová a Veronika Chromá s vlastným vedecko-technickým projektom  "BIO mydlá".

 

Veľmi nás teší skutočnosť, že projekt „BIO mydlá“ prezentovaný na tejto súťaži zaujal porotu a naši súťažiaci získali "Špeciálne ocenenie", ktoré im zaručilo postup na celoslovenské kolo Festivalu vedy a techniky, ktorý organizuje AMAVET, teda Asociácia pre mládež, vedu a techniku.

 

Celoštátna prehliadka vedecko-technických prác žiakov Slovenska sa uskutoční počas novembrového TÝŽDŇA vedy a techniky, 14. - 16. 11. 2013 na pôde Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.

 

Našim úspešným reprezentantom blahoželáme k získanému certifikátu a k špeciálnemu oceneniu a prajeme im mnoho ďalších úspešných ocenení na celoslovenskom kole.

 

Získané ocenenia:

cert1   cert2

Autori: Dávid Ferko /IV.B/ a RNDr. J. Kordischová

Čítané: 784
 Poslať mailom
(C) 2024 Stredná odborná škola Trebišov & MP