kniznicainternatziacka knizka
Mapa stránkyHľadajPrihlásenie
17.04.2024, Rudolf

Ako málo stačí, a ako veľa sa dá urobiť!

img

Cez horúce a sparné dni v škole dobre padne nadýchať sa trocha čerstvého vzduchu. A tak každý z nás len čaká, kedy zazvoní zvonček a vybehne spomedzi štyroch stien, aspoň do átria školy, toho maličkého kúska prírody. Po nejakom čase sme dostali skvelý nápad, spríjemniť si tento kúsok prírody medzi múrmi školy, nad ktorým máme ako trieda patronát prideleného úseku.

Krásne a slnečné dni tejto jesene nás priam vyzývali, aby sme náš plán čo najskôr zrealizovali. Keď nadišiel čas, zabezpečili sme si náradie, drsný papier, farby a štetce, priložili k tomu veľkú chuť a snahu a pustili sme sa do práce. Najprv sme vyčistili átrium od množstva buriny a konárov, potom sme drsným papierom krvopotne ošúchali z betónových múrikov mach a špinu a postupne vytvárali farebnú nádheru. Práca nám šla pekne od ruky, aj od štetca.  Po krátkom čase sme vytvorili krásny farebný úkaz, na ktorý sme právom hrdí.

Naša snaha sa oplatila, lebo teraz si s väčšou chuťou vyjdeme do átria užiť si posledné teplé lúče jesenného slniečka. Teší nás aj to, že našu prácu ocenili naši kamaráti, žiaci, ale aj učitelia a vedenie našej školy.

Prajeme všetkým, aby sa v „našom átriu“ cítili dobre.

Čítané: 540
 Tlač
 Poslať mailom
študenti III.B triedy
(C) 2024 Stredná odborná škola Trebišov & MP